Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Kontakt

Kontakt (Paweł Gonczaruk)
kontakt@endecja.pl

Prezes Stowarzyszenia Endecja (Adam Andruszkiewicz)
prezes@endecja.pl

Sekretarz Generalny (Krzysztof Tenerowicz)
sekretarzgeneralny@endecja.pl

Biuro (Paweł Gonczaruk)
biurokrajowe@endecja.pl

Finanse (Krzysztof Musiałek)
skarbnik@endecja.pl

Rada Programowa (Krzysztof Tenerowicz)
radaprogramowa@endecja.pl

Akademia Młodej Endecji (Robert Koralewski)
akademia@endecja.pl

Informatyka (Paweł Gonczaruk)
informatyka@endecja.pl

Grafika (Krzysztof Pacuk)
grafika@endecja.pl

Strona www (Wojciech Niedzielko)
moderator@endecja.pl

Facebook (Paweł Jaworski)
facebook@endecja.pl

Marketing (Przemysław Piasta)
marketing@endecja.pl

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie z prezesem Endecji Adamem Andruszkiewiczem w Poznaniu

27 lutego o godz. 18:00 w Pałacu Działyńskich w Poznaniu (ul. Stary Rynek 78/79) odbędzie się spotkanie z prezesem Endecji, Adamem Andruszkiewiczem. 

Spotkanie Endecji w Kielcach

W sobotę 18 lutego odbędzie się inauguracyjne spotkanie Stowarzyszenia Endecja w Kielcach. 

Spotkanie Endecji w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Endecja, które tym razem odbędzie się w Częstochowie.