Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Kontakt

Kontakt (Paweł Gonczaruk)
kontakt@endecja.pl

Prezes Stowarzyszenia Endecja (Adam Andruszkiewicz)
prezes@endecja.pl

Sekretarz Generalny (Krzysztof Tenerowicz)
sekretarzgeneralny@endecja.pl

Biuro (Paweł Gonczaruk)
biurokrajowe@endecja.pl

Finanse (Krzysztof Musiałek)
skarbnik@endecja.pl

Rada Programowa (Krzysztof Tenerowicz)
radaprogramowa@endecja.pl

Akademia Młodej Endecji (Robert Koralewski)
akademia@endecja.pl

Informatyka (Paweł Gonczaruk)
informatyka@endecja.pl

Grafika (Krzysztof Pacuk)
grafika@endecja.pl

Strona www (Wojciech Niedzielko)
moderator@endecja.pl

Facebook (Paweł Jaworski)
facebook@endecja.pl

Marketing (Przemysław Piasta)
marketing@endecja.pl

Nadchodzące wydarzenia

Forum Gospodarcze Endecji

10 czerwca w Poznaniu odbędzie się pierwsze Forum Gospodarcze Endecji. Jak sama nazwa wskazuje, wydarzenie będzie skupiało się na kwestiach gospodarczych.

Rafał Ziemkiewicz w Krakowie

Na ostatnim spotkaniu w Płocku Rafał Ziemkiewicz zgromadził tłumy. Liczymy na to samo w Krakowie! Współzałożyciel Stowarzyszenia Endecja przybędzie do Miasta Królów 25 maja.

Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem w Płocku

Stowarzyszenie Endecja serdecznie zaprasza na spotkanie otwarte w Płocku z Rafałem Ziemkiewiczem.

Spotkanie otwarte z posłem Adamem Andruszkiewiczem w Białymstoku

Zapraszamy na kolejne spotkanie otwarte z cyklu "Poznaj swojego posła" z Adamem Andruszkiewiczem w Białymstoku. Spotkanie odbędzie się w środę 19 kwietnia.