Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube
Rada Programowa
Krzysztof Tenerowicz
Krzysztof Tenerowicz (przewodniczący)

Rocznik 1980. Przedsiębiorca, działacz społeczny, samorządowiec. Wykładowca akademicki na Akademii "Ignatianum" i KSB Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Publicysta i redaktor naczelny kwartalnika "Myśl.pl" oraz portali ProstozMostu.Net oraz mysl24.pl. 

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Ukończył Administrację na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz podyplomowe studia z zakresu zarządzania w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Prywatnie wielki pasjonat historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem XVI i XVII wieku. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze dobrej książki oraz grom strategicznym. Lubi również grać w koszykówkę i tenisa ziemnego.

Żona Marta, absolwentka politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem funduszy europejskich. Córki Zosia (2012) i Ania (2016). 

Subscribe to Rada Programowa

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie z prezesem Endecji Adamem Andruszkiewiczem w Poznaniu

27 lutego o godz. 18:00 w Pałacu Działyńskich w Poznaniu (ul. Stary Rynek 78/79) odbędzie się spotkanie z prezesem Endecji, Adamem Andruszkiewiczem. 

Spotkanie Endecji w Kielcach

W sobotę 18 lutego odbędzie się inauguracyjne spotkanie Stowarzyszenia Endecja w Kielcach. 

Spotkanie Endecji w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Endecja, które tym razem odbędzie się w Częstochowie.